W starym ogrodzie

Zamieszkujemy stary dom, przy którym posadowiony jest równie stary ogród. Wszystkie sprzęty ogrodowe mają swoją bogatą historię, już uległy zniszczeniu, a więc nadszedł czas, by je naprawić lub wymienić. Naprawa dawno wykonanych mebli jest dość kosztowna i zakup nowych może okazać się mniejszą inwestycją finansową.

Chcemy, aby klimat naszego ogrodu był nadal taki sam, więc staramy się poszukać wyposażenie w takim samym stylu. Dobrym dla nas wyjściem jest wyprawa na targi staroci, bo tam można wyszukać meble z dawnych czasów, albo wykonane współcześnie na wzór starych. Przy odrobinie szczęścia nie zapłacimy za nie wiele, być może mniej, niż w markecie.

Nieudana wyprawa skieruje nas jednak do centrów handlowych, gdzie będziemy kontynuować nasze poszukiwania. Obecnie jest moda na starocie, więc producenci chętnie wykonują sprzęty stylizowane na stare. Na pewno znajdziemy w sprzedaży interesujące nas meble.

W starym ogrodzie przyda się na pewno ławka ustawiona gdzieś na końcu alejki, składany drewniany stolik i krzesła na metalowej konstrukcji. To będzie z pewnością najlepsze wyposażenie do naszego ogrodu z historią.